Fľaša BIDON - Nutrend 750 ml. Priehľadná

Fľaša BIDON - Nutrend 750 ml. Priehľadná
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.sk | Šport | Outdoorové vybavenie | Outdoor fľaše
Dodávateľ:NUTREND
Cena:3.9 €

Vnútorný povrch Purist chráni fľašu pred zápachom, škvrnami a plesní a uchováva vodu a fľašu čistúĽahké otvorenie jednou rukou: nie je nutné nič otáčať100% nepriepustný uzáver pre bezpečný transport a miešanie nápojov z práškuGumové viečko pre ľahký úchopPlast bez použitia BPA - 100% zdravotne nezávadný materiál, potlačený nezmývateľnou farbou (odolnou proti UV žiareniu)Vyrobený z ľahko zmáčknutelného materiálu LDPE


 • ŠPORTOVÁ FĽAŠA PROM-IN ATHLETIC - PROM-IN Čierna 750 ml.
  ŠPORTOVÁ FĽAŠA PROM-IN ATHLETIC - PROM-IN Čierna 750 ml.

  Vyrobené z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálovDobre tesniaci uzáverElegantný, moderný designTransparentný meriaci prúžokObjem: 750 ml2 varianty: čierna a strieborná..

  3.9 €
 • Šejker - AMIX 600 ml. Priehľadná
  Šejker - AMIX 600 ml. Priehľadná

  Vyrobený z kvalitných materiálov. Je vhodný na prípravu rôznych výživových doplnkov, či už v práškovej, alebo tekutej forme...

  3.9 €
 • Beef Protein - Self OmniNutrition Zelené jablko 750 g
  Beef Protein - Self OmniNutrition Zelené jablko 750 g

  Bez tuku, bez cukru91% Proteín, 0% Sacharidy, 0% TukyBez gluténu (lepku), neobsahuje mliekoHovädzí proteín zásobuje svaly ultra vysokou koncentráciou aminokyselín bez tuku a bez sacharidov. Obsahuje 100% hydrolyzovaný proteínový izolát z hovädzieho mäsa, ktorý má perfektnú..

  23.99 €
 • Nitrox Pump - PROM-IN Pomaranč 750 g
  Nitrox Pump - PROM-IN Pomaranč 750 g

  NITROX-PUMP predstavuje extrémne silnú kombináciu ingrediencií pre zvýšenie výkonu. Receptúra obsahuje len skutočne overené zložky, ako je napr. Beta Alanín a mikronizovaný kreatín monohydrát na podporu výkonu. A-AKG spoločne s citrulín malátom na podporu maximálneho..

  27.9 €
 • TRITAN ŠPORTOVÁ FĽAŠA - MadMax Ružová 720 ml.
  TRITAN ŠPORTOVÁ FĽAŠA - MadMax Ružová 720 ml.

  Športová fľaša MADMAX v troch farebných prevedeniach, ktorá má objem 720 ml ti ponúkne komfort pri každej športovej aktivite. Fľašky sú vyrobené z materiálu TRITAN, čo je z hľadiska chemického zloženia amorfný kopolyster. TRITAN je 100% BPA free a neobsahuje ani žiadne iné..

  5.9 €
 • Všestranná fľaša Gallon Hydrator - MyProtein 1900 ml
  Všestranná fľaša Gallon Hydrator - MyProtein 1900 ml

  Uhaste smäd s fľašou s objemom až 1,9 alebo 3,8 litra! Všestranná fľaša masívneho objemu je ideálna pre zaistenie hydratácie pri akejkoľvek činnosti. Pohodlné vstavané držadlo umožňuje jednoduché pitie, zatiaľ čo plast bez obsahu zdraviu škodlivého BPA (bisfenol A) zaručuje,..

  9.9 €© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb