Rotoped Tunturi GO - Bike GO 30

Rotoped Tunturi GO - Bike GO 30
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Rotopédy
Dodávateľ:TUNTURI GO
Cena:409 €

Manuálne nastaviteľný magnetický brzdný systém Vám zaručí plynulý chod rotopedu      Jednoduché a funkčné ovládanie počítača      Komfortné rám s ľahkým nasadnutím na rotoped       Počítač je napájaný pomocou batérií, preto môžete umiestniť Tunuri GO Bike 30 bez obmedzenia kdekoľvek vo Vašej domácnosti      Ideálny tréningový partner pre všetky vekové generácie   počítač:      Monochromatický LCD displej      Programy počítača: čas, vzdialenosť, rýchlosť, RPM (otáčky za minútu), kalórie, meranie tepovej frekvencie, RECOVERY - vyhodnotenie      Celkom programov: 1      Kontaktné meranie tepovej frekvencie prostredníctvom senzorov v riaditkách-možnosť dokúpiť hrudný pás pre bezdrôtové meranie tepovej frekvencie   Technické detaily:      Záťažový systém: permanentný magnet      Nastavenie záťaže: manuálna      Rotujúce mäsa: 7 kg      Napájanie: batéria v počítači      nastaviteľné riadítka      Nastaviteľné sedlo - výškovo i horizontálne      mäkké sedlo      Ľahko prestupný rám      Pojazdové kolieska      Rozmery: 106 x 56,5 x 143 cm      Hmotnosť: 34,5 kg      Maximálna hmotnosť užívateľa: 135 kg


 • Tunturi Protection Mat - podložka pod rotoped
  Tunturi Protection Mat - podložka pod rotoped

  Tunturi Protection Mat - podložka pod rotoped. Rozmer: 100 x 70 cm..

  26 €
 • M1844-i ELEKTROMAGNETICKÝ ROTOPED HMS PREMIUM
  M1844-i ELEKTROMAGNETICKÝ ROTOPED HMS PREMIUM

  Elektromagnetický rotoped M 1844-i značky HMS PREMIUM je vybaven inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí stáhnout do smartphonu nebo tabletu bezplatnou aplikaci iConsole+ a získáte přístup k interaktivním..

  591.4 €
 • Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i
  Rotoped inSPORTLine inCondi UB600i

  Rotoped inSPORTline inCondi UB600i patrí medzi poloprofesionálne stroje, vhodné do domácich a klubových posilňovní. Vďaka jeho robustnej konštrukcii môžete mať istotu, že sa s Vami stroj neprevráti a Vy tak neprídete k úrazu. Pre ešte väčšie zaručenie bezpečnosti je rotoped..

  591.4 €
 • R 1817 ELEKTROMAGNETICKÝ horizontální ROTOPED HMS PREMIUM
  R 1817 ELEKTROMAGNETICKÝ horizontální ROTOPED HMS PREMIUM

  Elektromagnetický horizontální rotoped neboli recumbent, je nejnovější přírůstkem značky HMS R 1817 je již poloprofesionální zařízení vhodné i promenší komerční prostory. Velkou výhodou tohoto recumbentu je vlastní generátor, díky kterému odpadá potřeba adaptéru a..

  739 €© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb