Recumbent Tunturi GO - Recumbent GO 30

Recumbent Tunturi GO - Recumbent GO 30
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Rotopédy
Dodávateľ:TUNTURI GO
Cena:739 €

Komfortné oceľová konštrukcia pre ľahké nasadnutie na stroj      Šetrite si kolená a svaly pre efektívne a účinné cvičenie      Ručne ovládaná magnetická brzda zaručuje hladký pohyb      Jednoduché ovládanie stroja      Počítač je napájaný pomocou batérií, preto môžete umiestniť Tunturi GO Recumbent Bike 30 kdekoľvek vo Vašej domácnosti.   počítač:      Monochromatický LCD displej      Programy počítača: čas, vzdialenosť, rýchlosť, RPM (otáčky za minútu), kalórie, meranie tepovej frekvencie, RECOVERY - vyhodnotenie      Celkom programov: 1      Kontaktné meranie tepovej frekvencie prostredníctvom senzorov v riaditkách-možnosť dokúpiť hrudný pás pre bezdrôtové meranie tepovej frekvencie   Technické detaily:      Záťažový systém: permanentný magnet      Nastavenie záťaže: manuálna      Prevod: 1: 8      Rotujúce mäsa: 7 kg      Napájanie: batéria v počítači      nastaviteľné riadítka      Nastaviteľné sedlo: horizontálne      Nastavenie opierky chrbta      Mäkké sedlo ergonomicky rozdelené na dve časti      Stabilné opierky rúk      Extrémne ľahké nastupovanie vďaka prostupnému rámu      Pojazdové kolieska      Rozmery: 176 x 66 x 125 cm      Hmotnosť: 53 kg      Maximálna hmotnosť užívateľa: 135 kg


 • Posilňovacia lavica TUNTURI PURE UTILITY BENCH
  Posilňovacia lavica TUNTURI PURE UTILITY BENCH

  Štýlová polohovacia lavica TUNTURI PURE UTILITY BENCH bola vytvorená špeciálne pre cvičenie s jednoručnými činkami a pre precvičenie brušných svalov. Polohovať opierku chrbta je možné v štyroch pozíciách od kolmej polohy v sede 90 °, cez vodorovnú polohu až do polohy s..

  269.5 €
 • Posilňovacia lavica TUNTURI PURE FLAT BENCH
  Posilňovacia lavica TUNTURI PURE FLAT BENCH

  Posilňovacia lavica TUNTURI PURE FLAT BENCH je jednoduchá rovná lavica s opierkami nôh pre precvičenie brušného svalstva. Lavica je určená pre tréning s jednoručnými činkami a je určená pre domáci tréning. Chrbtová opierka umožňuje nastavenie do horizontálneho uhla, tak aj do..

  228.8 €
 • Posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER
  Posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER

  Univerzálna posilňovacia lavica TUNTURI PURE STRENGTH CORE TRAINER je určená pre posilňovanie zamerané na brušné a chrbtové svalstvo. Je ideálny pre domáce cvičenie. Vyznačuje sa kvalitným polstrovaním a stabilnú konštrukciu s celkovou nosnosťou 150kg. Lavica umožňuje zloženie,..

  359.6 €
 • Tunturi činkový set 20 kg Aerobic Pump Set 20 kg
  Tunturi činkový set 20 kg Aerobic Pump Set 20 kg

  Tunturi Aerobic Pump set 20 kg.Činkový set se skládá z 6 barevných kotoučů a vzpěračské tyče. Kotouč 2x 5kg (oranžový),2x 2,5kg, (zelený) a 2x 1,5kg, (žlutý), 1x dutá tyč, 2x zajišťovací pružinová objímka. Celková hmotnost: 20 kg..

  40.63 €© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb