• Moto bunda W-TEC Cronus Farba čierno-šedá, Veľkosť S
  Moto bunda W-TEC Cronus Farba čierno-šedá, Veľkosť S

  Moto bunda W-TEC Cronus je kvalitná dvojvrstvová moto bunda vyrobená z prvotriednych materiálov. Vonkajšia časť bundy je vyrobená z kvalitného polyesterového materiálu. Moto bunda W-TEC Cronus má z vnútornej strany tepelnú vzdušnú vrstvu. Kritické dopadové miesta  vybavené..

  95.1 €
 • Moto bunda W-TEC Cronus Veľkosť XXL
  Moto bunda W-TEC Cronus Veľkosť XXL

  Moto bunda W-TEC Cronus je kvalitná dvojvrstvová moto bunda značky W-TEC, vyrobená z prvotriednych materiálov. Vonkajšia časť bundy je vyrobená z kvalitného polyesterového materiálu. Moto bunda W-TEC Cronus má z vnútornej strany tepelnú vzdušnú vrstvu. Kritické dopadové miesta..

  102.7 €
 • Dámska moto bunda W-TEC Ventex Farba čierno-šedá, Veľkosť XS
  Dámska moto bunda W-TEC Ventex Farba čierno-šedá, Veľkosť XS

  Dámska moto bunda W-TEC VENTEX je kvalitná moto bunda značky W-TEC, vyrobená z odolného polyesteru a s atestovanými chráničmi v kritických oblastiach lakťov a ramien. Tým ponúka vysoký stupeň ochrany. Vonkajšia časť bundy je doplnená reflexnými prvkami Visioninght, ktoré..

  87.4 €
 • Moto bunda W-TEC POLTON TWG-00122 Farba čierno-šedá, Veľkosť L
  Moto bunda W-TEC POLTON TWG-00122 Farba čierno-šedá, Veľkosť L

  Moto bunda W-TEC POLTON TWG-00122 je kvalitná pánska textilná motocyklová bunda, ktorá má univerzálne využítie. Ľahký, odolný, vodevzdorný a vetruvzdorný materiál Reissa s klimatickou membránou Heattext zaručuje maximálny komfort počas nosenia.  Technický popis: pánska..

  91.3 €


 • 
  © 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb