LIFELINE - přeskakovací rebrík OUTDOOR

LIFELINE - přeskakovací rebrík OUTDOOR
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Ostatné fitness náradie
Dodávateľ:Jordan
Cena:78 €

Priečky sú priskrutkované, nie nitované, a zaručujú dlhú životnosť. Rebrík je ukončený suchým zipsom. Pevné bočné popruhy udržujú vzdialenosť medzi priečkami. Tvrdé priečky sú vhodné pre použitie na tráve. Pestrá farba umožňuje použitie vo všetkých svetelných podmienkach. Jednoduché čistenie a uskladnenie. Vďaka kvalitnej technológii spracovania priečok sa pri použití nedeformuje. Vhodné pre cvičenie v tretrách.


 • Jordan LIFELINE R5 monster walk
  Jordan LIFELINE R5 monster walk

  Expander kolem kotníků výrazně zvyšuje sílu spodní části těla a celkový pohyb nohou. Výrobek poskytuje zátěž v průběhu pohybu do všech možných směrů a umožňuje volný pohyb nohou, při kterém se navíc zlepšují balanční schopnosti cvičícího. Monster walk doporučujeme..

  18.37 €
 • Koordinačný rebrík JORDAN Indoor
  Koordinačný rebrík JORDAN Indoor

  Rebrík je určený pre vnútorné - Indoor užití Balenie obsahuje 4 sekcie Jedna sekcia má dĺžku 2,3 metra (5 x 46 cm) a šírku 34 cm Každá sekcia ukončená suchým zipsom 2 pevné nylonové klipy pre pripojenie na konci každého oddielu Dvojité prešitie pre vyššiu..

  75 €
 • Tréningový rebrík inSPORTline CF080.1
  Tréningový rebrík inSPORTline CF080.1

  Tréningový rebrík inSPORTline CF080.1 je skvelou pomôckou pre rôzne tréningy, pričom prevažne slúžia na zlepšenie Vašej vytrvalosti a Vašich koordinačných schopností. Deväť a pol metrov dlhý rebrík vyrobený z odolného materiálu je ideálny pre tréning rýchlosti a..

  27.6 €
 • Tréningový rebrík inSPORTline CF080.2
  Tréningový rebrík inSPORTline CF080.2

  Tréningový rebrík inSPORTline CF080.2 je skvelou pomôckou pre rôzne tréningy, pričom prevažne slúžia na zlepšenie Vašej vytrvalosti a Vašich koordinačných schopností. Rebrík je vyrobený z odolného materiálu a umožňuje individuálne nastavenie veľkosti jednotlivých polí...

  39.6 €© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb