Tričko Rafiki Slack seaport XS

Tričko Rafiki Slack seaport XS
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Pánská trička
Dodávateľ:Rafiki
Cena:22.51 €

Tričko Rafiki Slack seaport XS Podľa posledného vydania časopisu "Climbing and Science" bolo toto tričko vyhodnotené ako najvhodnejšia lezecký odev pre pieskovcové a žulové lezenie. Sme presvedčení, že v ňom budete skvele liezť aj na vápencových skalách. Veľkosti: S - XXL Materiál: 100% bavlna Tričká a košele » Tričká » Tričko Rafiki Slack seaport XS


 • Tričko Rafiki bobby Jr.seaport 140
  Tričko Rafiki bobby Jr.seaport 140

  Tričko Rafiki bobby Jr.seaport 140 Pohodlné detské tričko z organickej bavlny od lezeckej značky Rafiki v atraktívnych farbách, ktoré potešia každého mladého lezca alebo dobrodruha. Veľkosti: 128, 140, 152 Materiál: 100% organická bavlna Tričká a košele » Tričká » Tričko..

  14.88 €
 • Nohavice Rafiki Bomber seaport S
  Nohavice Rafiki Bomber seaport S

  Nohavice Rafiki Bomber seaport S Perfektný strih, pestrá paleta farieb a nekonečné možnosti využitia robia z týchto nohavíc nepostrádateľného spoločníka pre aktívnych aj rekreačný lezca. Veľkosti: S - XXL Materiál: 97% bavlna / 3% spandex Nohavice » Športové nohavice »..

  64.48 €
 • Nohavice Rafiki Etnia seaport 40
  Nohavice Rafiki Etnia seaport 40

  Nohavice Rafiki Etnia seaport 40 Nohavice s širokým úpletom v páse pre ešte vyššiu mieru pohodlia, než býva pri podobných nohavíc obvyklé. Skvelé do skál aj na domácej záhaľku. Veľkosti: 34 - 44 Materiál: 97% bavlna / 3% spandex Nohavice » Športové nohavice » Nohavice..

  56.85 €

Moderná obuv: Športová obuv


© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb