Tričko Rafiki Slack golden spice S

Tričko Rafiki Slack golden spice S
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Pánská trička
Dodávateľ:Rafiki
Cena:24.58 €

Tričko Rafiki Slack golden spice S Podľa posledného vydania časopisu "Climbing and Science" bolo toto tričko vyhodnotené ako najvhodnejšia lezecký odev pre pieskovcové a žulové lezenie. Sme presvedčení, že v ňom budete skvele liezť aj na vápencových skalách. Veľkosti: S - XXL Materiál: 100% bavlna Tričká a košele » Tričká » Tričko Rafiki Slack golden spice S


 • Pánske kraťasy Rafiki Climb golden spice
  Pánske kraťasy Rafiki Climb golden spice

  Pánske kraťasy Rafiki Climb golden spice Univerzálny kraťasy Climb od lezeckej značky Rafiki, sa vďaka odolnému elastickému materiálu a prepracovanému strihu nezľaknú žiadnej výzvy a hodí sa pre každodenné dobrodružstvo. Veľkosti: XS-XXL Materiál: 97% bavlna / 3% spandex ..

  53.75 €
 • Nohavice Rafiki Faux golden spice S
  Nohavice Rafiki Faux golden spice S

  Nohavice Rafiki Faux golden spice S Atraktívny bavlnené nohavice civilnějšího vzhľadu. Rafiki Faux sú ako stvorené pre lezcov a športovcov, ktorí majú radi strih neobmedzujúce pohyb, ale zároveň si nechcú brať čisto lezecké nohavice do mesta alebo práce. Vďaka elastickej..

  74.58 €
 • Pánske kraťasy Rafiki Rebolt golden spice
  Pánske kraťasy Rafiki Rebolt golden spice

  Pánske kraťasy Rafiki Rebolt golden spice Nový model lezeckých kraťasov, ktoré sa rovnako dobre hodí, ako pre bouldering, tak pre lezenie s lanom. Vďaka strihu neomezujícímu pohyb, atraktívnemu vzhľadu a príjemné prispôsobivé gume v páse nájdu kraťasy Rafiki Rebolt uplatnenie aj..

  53.75 €

Moderná obuv: Športová obuv


© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb