• Nafukovacie střešné nosiče pre vodné športy Aqua Marina R-98
  Nafukovacie střešné nosiče pre vodné športy Aqua Marina R-98

  Nafukovacie strešné nosiče pre vodné športy Aqua Marina R-98 sú praktickým nástrojom pre ľahký prevoz paddleboardov, kajakov, snowboardov či inej batožiny podobných rozmerov. Nosiče oceníte najmä ak si chcete všetko nachystať v pohodlí domova a užívať si ihneď po príchode k vode. Inštalácia nosičov je veľmi jednoduchá a nie je potrebné žiadne náradie. Jednoducho sa priloženou pumpou nafúknu a na streche pomocou popruhov pripevnia. Náklad vhodných rozmerov do..

  54.2 €
 • Nafukovacie vodné pólo Bestway Pool Water Game žltá
  Nafukovacie vodné pólo Bestway Pool Water Game žltá

  Nafukovacie vodné pólo Bestway Pool Water Game je základná sada pre hru, ktorú tvorí nafukovacia bránka a lopta do vody. Potom už len stačí skočiť do bazéna a máte o veľkú zábavu postarané. Tú si užijú nielen deti, ale aj dospelí. Bránka je vyrobená z testovaného a zdravotne nezávadného vinylu a jej sieť je nylonová. Jedná sa o ideálny doplnok do každého bazéna pre letné radovánky.Technický popis: sada nafukovacej bránky a lopty určené pre používanie vo..

  9.8 €
 • Karbónové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018
  Karbónové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018

  Karbónové pádlo pre paddleboard Aqua Marina Carbon Pro 2018 je s hmotnosťou 705 gramov najľahšie pádlo v ponuke Aqua Mariny. Ideálne je pre pokročilých vodákov, ktorí hľadajú veľmi ľahké pádlo pre výkonové pretekanie, splavovanie vĺn a cestovnú všestrannosť. 100% karbónový list znižuje hmotnosť pádla na minimum a umožňuje tak extrémne rýchle pádlovanie. T-bar rukoväť je ergonomicky vytvarovaná pre jednoduché a pohodlné pádlovanie. Karbónové pádlo pre..

  181.5 €


 • 
  © 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb