Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness | Trenažéry | Fitness schody
Dodávateľ:TechnoGym
Cena:8868 €

Fitness schody Technogym Excite Climb Advanced LED pomáhajú športovcom prekonávať samých seba až za hranice očakávania. Naštartujte svalovú aktiváciu pre maximálne spaľovanie kalórií a formovanie svalov prostredníctvom unikátnych cvikov. Fitness schody Technogym boli navrhnuté tak, aby poskytli najširší priestor pre cvičenie na čo najmenšej ploche. Využitá plocha stroja je tak 1 m2. Vďaka tomu sa zmestí do priestoru viac trenažérov či iné posilňovacie fitness vybavenie naraz. Nerezové pánty, samomazná reťaz, odolnosť proti potu a vodiace tyče zo zliatiny titánu (tak pevné, že sa používajú aj na výrobu buldozérov) zabraňujú korózii a vďaka nim nevzniká potreba nadmernej údržby. Jednoduchý, avšak elegantný funkčný dizajn uľahčuje technické kontroly a čistenie ako stroja, tak aj podlahy. Fitness schody Technogym Excite Climb Advanced LED disponujú perfektným podsvieteným displejom, ktorý je veľmi dobre čitateľný aj pri nižšom osvetlení. Spolu s prepracovaným počítačom tak tvorí skvelú kombináciu, ktorá je používateľský príjemná a zároveň poskytuje maximum možností. Programová výbava je viac než dostatočná - celkom 13 programov, medzi nimi je rýchly štart, cieľové programy (čas, vzdialenosť, kalórie), cvičenie podľa tepovej frekvencie (CPR), 6 profilových programov, cvičenie podľa tréningových zón a program zameraný na redukciu hmotnosti. Samozrejmosťou trenažéra je držiak na fľašu a transportné kolieska. Trenažér disponuje rovnako postrannými držadlami po celej dĺžke, ktoré možno využiť ako pomocné opierky alebo ich zaradiť do tréningu. Vďaka týmto vlastnostiam sú fitnes schody Technogym Climb Advanced LED skvelým strojom nielen do každej profi posilňovne, ale všade tam, kde je vyžadovaná maximálna kvalita a najvyšší komfort.Kľúčové vlastnosti: prepracovaný profi trenažér minimálna nutnosť údržby samomazná reťaz vysoká robustnosť prehľadný LED displej praktické postranné držadlá atraktívny nadčasový dizajn transportné kolieska a držiak na fľašu CPR program (obdoba HRC): stroj zvyšuje alebo znižuje záťaž tak, aby bol používateľ neustále v optimálnej zóne tepovej frekvencie 13 programov - rýchly štart, 3 cieľové programy, podľa tepovej frekvencie, 6 profilových programov, tréningové zóny, redukcia hmotnosti Technický popis: Nosnosť 180 kg Minimálny počet schodov 3 Počet stupňov záťaže 30 Rýchlosť 24 - 165 schodov za minútu Držiak na fľašu áno Výška schodov 206 mm Hĺbka schodov 281 mm Šírka schodov 470 mm Rozmery v189 cm x š77 cm x d130 cm Hmotnosť 190 kg Napájanie 220V, 230V


 • Ergonomické sedadlo TechnoGym Excite Top - šedá
  Ergonomické sedadlo TechnoGym Excite Top - šedá

  Ergonomické sedadlo Technogym Excite Top je doplnkové príslušenstvo pre posilňovač rúk Technogym Excite Top, ktoré značne rozširuje možnosti využitia tohto unikátneho trenažéra. Ergonomické sedadlo podporuje správne držanie tela počas cvičenia a pomáha tak efektívne zapojiť hrudné, chrbtové a ramenné svaly. Vďaka tomu možno posilňovač používať nielen v stoji, ale aj v pohodlnejšej pozícii v sede. Inštalovanie sedadla je veľmi rýchle a jednoduché - stačí..

  860 €
 • Fitness náramok TomTom Touch Fitness Tracker Cardio indigo purple - S (125-165 mm)
  Fitness náramok TomTom Touch Fitness Tracker Cardio indigo purple - S (125-165 mm)

  Fitness náramok TomTom Touch Fitness Tracker Cardio je moderný šikovný náramok pre sledovanie dennej aktivity. 24 hodín denne môžete sledovať údaje ako počet ubehnutých krokov, prejdená vzdialenosť, počet spálených kalórií, aktívne strávený čas alebo dĺžka spánku. Prednosťou fitness náramku je meranie tepovej frekvencie zo zápästia, môžete tak okamžite prispôsobovať svoj tréning svojim potrebám a požiadavkám. Všetky údaje sú zobrazené na prehľadnom..

  83.3 €
 • Fitness korčule WORKER Fitness 40
  Fitness korčule WORKER Fitness 40

  Kolieskové korčule WORKER spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastnia certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS.  Maximum pre kvalitnú jazdu. Veľké kolieska s priemerom 84 mm, hliníkový podvozok, kvalitné ABEC 5 ložiská. To všetko doplnené o komfortnú topánku so systémami Memory Fit a AVS. Obľúbená kvalitná fitness korčuľa Vás svojím vybavením nadchne, takisto všetkých in-line korčuliarov..

  80.3 €© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb