Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a záhrada | Bývanie a doplnky | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Shakery
Dodávateľ:FIT PLUS
Cena:1.9 €

Shaker FIT PLUS Wave, 600 ml Šejker FIT PLUS Wave 600 ml je ideálny na miešanie fitness nápojov a proteínových koktailov. IAMFITPLUS je výrazným a veľavravným sloganom. Potlač na šejkri len potvrdzuje životný štýl užívateľa. Prečo tento plastový šejker? je ľahký, prenosný, nerozbitný a vhľadom na to, že je z termoplastu odoláva i teplému prostrediu, napríklad neuvoľňuje ftaláty ako bežné PET fľaše. je pekný a trendový neobsahuje látky, uvoľňujúce sa pri zohrievaní tento šejker môže byť používaný aj v mikrovlnke aj v mrazničke môžete v ňom miešať horúce nápoje Ako používať Šejker? prvá do šejkra by mala vždy ísť voda, potom prášok, predídete tým usadzovaniu a lepeniu na dne šejkra umývajte šejker vždy ihneď po použití, je to oveľa jednoduchšie ako umývať ho zaschnutý je ho možné umývať aj v umývačke riadu BEZ BPA A DEHP !


 • Dámsky top LabellaMafia New Wave FBL80010-251 M
  Dámsky top LabellaMafia New Wave FBL80010-251 M

  Podprsenka LabellaMafiaNew Wave FBL80010..

  27.8 €
 • Shaker Body Attack Smart Neon, 600 ml Žltá
  Shaker Body Attack Smart Neon, 600 ml Žltá

  Šejker SmartShake je vysoko kvalitný pohár s tromi priehradkami pre uloženie piluliek a prášku. Je vyrobený z plastu bez BPA a je 100% nepriepustný. Môžete ho použiť každý deň, vložiť do mrazničky, ohriať jeho obsah v..

  8.5 €
 • Shaker Muscle&Fitness 600 ml
  Shaker Muscle&Fitness 600 ml

  Muscle&Fitness šejker 600 ml je profesionálny šejker na závit s kónickým sitkom vo vnútri, ktoré pomáha pri rozmiešavaní nápojov, najmä proteínov. Vrúbkovaný vrchnák pre ľahšie otváranie. Po použití stačí..

  1.95 €© 2018 Outdoor vybavenie a športové oblečenie sportpalace.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb