X-ROLLER športové potreby:

Detské kolieskové korčule X-Roller PW-116 čierno-modrá - XS (26-29)

Detské kolieskové korčule X-Roller PW-116 čierno-modrá - XS (26-29) e-shop >>

Detské kolieskové korčule X-Roller PW-116 sú pohodlné in-line korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Plastový podvozok a kolieska s odľahčenými ložiskami ABEC 5 Carbon poskytujú dobré jazdné vlastnosti. Šnurovanie, bezpečnostná pracka a zapínanie na suchý zips umožňujú pohodlné obúvanie a vyzúvanie korčúľ a bezpečné obopnutie chodidla v korčuliach. Vnútorná topánka so zamatovou vložkou je zárukou vysokého stupňa komfortu. Klasickou súčasťou je brzda pre rychejšie zastavovanie. Kolieskové korčule X-Roller PW-116 sú vhodné pre rekreačné jazdenie a aj vďaka atraktívnym designom, ako v dievčenskej, tak v chlapčenskej variante, sú obľúbeným športovým produktom. Technický popis: nastaviteľné kolieskové korčule mäkký a pohodlný interiér zapínanie na šnúrky, suchý zips a bezpečnostnú pracku nad členkom zadná brzda ložiská: ABEC 5 Carbon rám: tvrdený plast topánka: PVC, koža, zamatová vložka kolieska: PU, XS = 64 / S = 70 mm dievčenský aj chlapčenský farebný variant s atraktívnym farebným motívom .. Informácie o produkte>>Detské kolieskové korčule X-Roller PW-116 bielo-ružová - XS (26-29)

Detské kolieskové korčule X-Roller PW-116 bielo-ružová - XS (26-29) e-shop >>

Detské kolieskové korčule X-Roller PW-116 sú pohodlné in-line korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Plastový podvozok a kolieska s odľahčenými ložiskami ABEC 5 Carbon poskytujú dobré jazdné vlastnosti. Šnurovanie, bezpečnostná pracka a zapínanie na suchý zips umožňujú pohodlné obúvanie a vyzúvanie korčúľ a bezpečné obopnutie chodidla v korčuliach. Vnútorná topánka so zamatovou vložkou je zárukou vysokého stupňa komfortu. Klasickou súčasťou je brzda pre rychejšie zastavovanie. Kolieskové korčule X-Roller PW-116 sú vhodné pre rekreačné jazdenie a aj vďaka atraktívnym designom, ako v dievčenskej, tak v chlapčenskej variante, sú obľúbeným športovým produktom. Technický popis: nastaviteľné kolieskové korčule mäkký a pohodlný interiér zapínanie na šnúrky, suchý zips a bezpečnostnú pracku nad členkom zadná brzda ložiská: ABEC 5 Carbon rám: tvrdený plast topánka: PVC, koža, zamatová vložka kolieska: PU, XS = 64 / S = 70 mm dievčenský aj chlapčenský farebný variant s atraktívnym farebným motívom .. Informácie o produkte>>Kolieskové korčule X-Roller PW-152 čierno-modrá - M (35-38)

Kolieskové korčule X-Roller PW-152 čierno-modrá - M (35-38) e-shop >>

Kolieskové korčule X-Roller PW-152 sú pohodlné in-line korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Masívny podvozok z hliníka a kolieska s odľahčenými ložiskami ABEC 5 Carbon poskytujú dobré jazdné vlastnosti. Šnurovanie, bezpečnostná pracka a zapínanie na suchý zips umožňujú pohodlné obúvanie a vyzúvanie korčúľ a bezpečné obopnutie chodidla v korčuliach. Vnútorná topánka, ktorá je vyrobená v kombinácii zamatu, nubuku a sieťoviny, je zárukou veľmi vysokého stupňa komfortu. Klasickou bezpečnostnou súčasťou je brzda pre rychejšie zastavovanie. Kolieskové korčule X-Roller PW-152 sú vhodné pre rekreačné jazdenie a aj vďaka decentnému dizajnu, ako v dámskej, tak v pánskej variante, sú obľúbeným športovým produktom. Technický popis: nastaviteľné kolieskové korčule mäkký a pohodlný interiér zapínanie na šnúrky, suchý zips a bezpečnostnú pracku nad členkom zadná brzda ložiská: ABEC 5 Carbon rám: hliníkový topánka: nubuk, sieťovina, zamatová vložka kolieska: PU, M = 72 / L = 76 mm dámsky i pánsky farebný variant s decentným farebným motívom .. Informácie o produkte>>Kolieskové korčule X-Roller PW-152 čierno-fialová - M (35-38)

Kolieskové korčule X-Roller PW-152 čierno-fialová - M (35-38) e-shop >>

Kolieskové korčule X-Roller PW-152 sú pohodlné in-line korčule s možnosťou nastavenia veľkosti. Masívny podvozok z hliníka a kolieska s odľahčenými ložiskami ABEC 5 Carbon poskytujú dobré jazdné vlastnosti. Šnurovanie, bezpečnostná pracka a zapínanie na suchý zips umožňujú pohodlné obúvanie a vyzúvanie korčúľ a bezpečné obopnutie chodidla v korčuliach. Vnútorná topánka, ktorá je vyrobená v kombinácii zamatu, nubuku a sieťoviny, je zárukou veľmi vysokého stupňa komfortu. Klasickou bezpečnostnou súčasťou je brzda pre rychejšie zastavovanie. Kolieskové korčule X-Roller PW-152 sú vhodné pre rekreačné jazdenie a aj vďaka decentnému dizajnu, ako v dámskej, tak v pánskej variante, sú obľúbeným športovým produktom. Technický popis: nastaviteľné kolieskové korčule mäkký a pohodlný interiér zapínanie na šnúrky, suchý zips a bezpečnostnú pracku nad členkom zadná brzda ložiská: ABEC 5 Carbon rám: hliníkový topánka: nubuk, sieťovina, zamatová vložka kolieska: PU, M = 72 / L = 76 mm dámsky i pánsky farebný variant s decentným farebným motívom .. Informácie o produkte>>Kolečkové brusle X-Roller PW-152 Barva černo-modrá, Velikost M (35-38)

Kolečkové brusle X-Roller PW-152 Barva černo-modrá, Velikost M (35-38) e-shop >>

Kolečkové brusle X-Roller PW-152 jsou pohodlné in-line brusle s možností nastavení velikosti. Masivní podvozek z hliníku a kolečka s odlehčenými ložsky ABEC 5 Carbon poskytují .. Info X-Roller >>Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule

Šport | Športy | Kolieskové korčule | Detské kolieskové korčule | Nastaviteľné detské korčule

Šport | Športy | Kolieskové korčule | In-line korčule pre dospelých